Vrijdag 23 oktober 2015
Bring Your Own Beamer 2015 Gent
20:00
Zaterdag 24 oktober 2015, 00:00
Gratis
Meer informatieMedialab SETUP (Utrecht) en makersspace Nerdlab (Gent) hebben elkaar gevonden!
Binnen het Beste Buren programma organiseren zij samen 2 edities van Bring Your Own Beamer. Afgelopen 25 september deden we in Utrecht het muziekpaleis TivoliVredenburg al op haar grondvesten schudden. Op 23 oktober is Kerk in Gent aan de beurt.
Bring Your Own Beamer is een internationaal beproefd recept geïnitieerd door kunstenaar Rafaël Rozendaal. Inmiddels zijn er wereldwijd al talloze edities georganiseerd. Op BYOB komen diverse beeldmakers bijeen om hun eigen werk te laten zien. Zij kunnen op BYOB kennis/netwerk delen, en samen met het publiek hun hedendaagse beeldcultuur vieren.
Een reeks deelnemers van de BYOB Utrecht zal samen met SETUP in een touring car naar de BYOB in Gent rijden, om daar deel te nemen.
Meer informatie op www.byobgent.be
Facebook: www.facebook.com/events/407362022781395/