PaperJammed on Social Media

Your rating: Geen Average: 5 (2 votes)
Status: 
This event is successfully (being) produced
woensdag, 12 mei, 2010 - 18:30 - 21:00
PaperJammed on Social Media brengt afstuderende studenten en professionals samen tijdens een avond boordevol interactiviteit.
Nederlands: 

Het nieuwe evenement Paperjammed brengt afstuderende studenten en professionals op zoek naar jong talent samen tijdens een avond boordevol interactiviteit. Een crossmediaal concept, waarbij studenten in groepsverband én via Twitter hun vragen kunnen stellen aan een panel van experts, waarna de discussie verder gaat op de website Paperjammed.nl.

Op 12 mei a.s. zal de eerste editie van Paperjammed plaatsvinden met een focus op interactieve communicatie en social media. Op die dag zal van 18.30 tot 21.00 uur een panel van 4 experts uit het online vakgebied klaar staan om de aanwezige studenten met hun onderzoeksvragen te helpen.

Tijdens de eerste editie van Paperjammed zijn dit social media strategen Erwin Blom (The Crowds), Marjolijn Kamphuis (G-Star / Dutchcowgirls), Frank Meeuwsen (The Incredible Adventure / docent) en Indira Reynaert (docente Universiteit Utrecht).

Op een later moment krijgen studenten ook nog de kans om hun werk te presenteren tijdens de PaperJammed on Social Media: the Jam op 10 juni 2010 (georganiseerd door SETUP zelf).

Aanmelden en je vragen insturen voor Paperjammed On Social Media doe je op de website www.paperjammed.nl

PaperJammed on Social Media brings students and professionals together.
Taal: 
NL
Proposed by: 
Johan Voets